Izkrīt mati? Uzzini ko sagaidīt no matu transplantācijas!

Matu transplantācijas operācija var būt liels solis, taču to izvēlas arvien vairāk cilvēku. Faktiski kopš 2016. gada matu transplantācijas operāciju skaits visā pasaulē ir palielinājies par vairāk nekā 16%.

Lai gan tas var šķist būtisks lēmums, pati procedūra parasti ir nesāpīga un bez komplikācijām, kas tiek klasificēta kā minimāli invazīva un zema riska operācija. Šajā rakstā aplūkosim, kas notiek pēc FUE matu transplantācijas operācijas.

Matu transplantācijas process

Labāku rezultātu iegūšanai mēs izmantojam folikulu matu ekstrakcijas tehniku, kas bieži tiek saīsināta kā FUE. FUE ķirurģija ir viena no modernākajām metodēm un nodrošina lieliskus rezultātus ar vieglu atveseļošanās periodu. Atšķirībā no tādām metodēm kā FUT transplantācija, pielietojot FUE metodi, nav rētu.

Izmantojot FUE matu transplantācijas metodi, ķirurgs ar mikroķirurģisku instrumentu veic mikrogriezumus, kas ir mata diametra izmērā. Savukārt citu metožu īstenošana ietver skalpeļa pielietošanu, kā rezultātā āda tiek iegriezta vairāk nekā nepieciešams. Tādēļ arī atlabšanas process ir ilgāks, kā arī nepieciešams lietot antibiotikas, kas pavājina imūno sistēmu.

Matu transplantācijas laikā tiek izmantoti īslaicīgi lokāli anestēzijas līdzekļi, lai mazinātu diskomfortu. Folikula noņemšana ir efektīvākais process, kas arī izslēdz rētu rašanās iespēju. Pēc tam noņemtais folikuls dabiska efekta nodrošināšanai tiek novietots attiecīgajā zonā. Operācija ilgst no četrām līdz astoņām stundām atkarībā no darba apjoma. Jūs varat doties mājās tajā pašā dienā, kad tika veikta procedūra – nav jāpaliek pa nakti.

Lai gan šī tehnika izslēdz rētu rašanās iespējamību un diskomfortu, ir svarīgi paturēt prātā, ka jūsu folikuli tiek izņemti no vienas galvas daļas un pārstādīti citur. Tas nozīmē, ka var būt dažas īslaicīgas blakusparādības, kas laika gaitā mazināsies.

Uzreiz pēc procedūras

Jūs varēsiet redzēt savas jaunās matu līnijas formu tūlīt pēc FUE transplantācijas ar folikuliem, kas ievietoti to jaunajā pozīcijā. Tomēr ir jārēķinās ar to, ka ap katru folikulu būs kreveles. Tā kā neviens iegriezums nav lielāks par milimetru, kreveles būs mazas un ātri sadzīst.

Lai gan donora vietas trauma ir niecīga, var būt tāda blakusparādība kā pietūkums. Tas ir tikai īslaicīgs efekts, kas var pāriet dažu dienu laikā. Izmantojot citas matu transplantācijas metodes, kā, piemēram, FUT, donora vietā var rasties nejutīgums. Šī blakusparādība var nepāriet vairāku mēnešu garumā.

Jums var būt neliels jutīgums transplantāta implantācijas vietā, kas mazināsies dažu dienu laikā. Pēc tam uzreiz varēsiet turpināt savu ierasto rutīnu.

Atveseļošanās

Apmēram pāris mēnešu laikā pēc FUE operācijas jūs varat pamanīt, ka tikko pārstādītie mati izkrīt. Par to Jums nav jāuztraucas. Tas nozīmē, ka jaunie mati augot izstums vecos, un tie izkritīs, lai dotu vietu jauno matu augšanai.

Par Rubenhair Latvia

Matu transplantācijas klīnikā “Rubenhair” strādā pasaules līmeņa matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis, kurš ir sertificēts Starptautiskajā Matu Ķirurģijas Asociācijā, ASV un speciālisti, kuri gadiem ilgi ir slīpējuši savas iemaņas un kvalifikāciju matu transplantācijas ķirurģijā. Viņi ir izveidojuši nevainojamu reputāciju matu transplantācijas jomā ar savu kvalifikāciju, tehniskajām un mākslinieciskajām prasmēm. Klīnikas speciālisti ir meistari dabiskā matu blīvuma un pareizā matu augšanas leņķa izveidošanā. Matu transplantācijas klīnikas “Rubenhair” speciālistu mērķis ir izmainīt dzīves kvalitāti un savu izskatu cilvēkiem, kurus uztrauc matu izkrišana.

Sūti mums savas galvas foto un saņem bezmaksas konsultāciju “Rubenhair” klīnikā un izmaini savas dzīves kvalitāti!

“WhatsApp”: +371 26777776

info@rubenhair.eu

https://www.rubenhair.eu

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair

Republikas laukums 3, LV-1010 Rīga