Matu transplantācija FUE sievietēm

FUE (folikulu vienības ekstrakcija vai dažreiz tā saukta par folikulu vienības transplantāciju) ir bezrētu un bezšuvju matu transplantācijas metode, kuras laikā tiek iegūtas atsevišķas matu folikulas no donora ķermeņa daļas, parasti no galvas sāniem un aizmugures. Pēc tam šās atsevišķās folikulas tiek implantētas nepieciešamajās vietās. Vīriešiem ir raksturīgi iztrūkstoši mati galvas priekšējās daļā, kas izskatās kā klasiskā pakava forma.

What is a hair graft in a hair transplant?

Matu grafts ir hair transplants vienība. Tas satur matu folikulu, kura pēc transplantācijas rada matus. Graftu veido folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem. Tas tiek ņemts vērā arī matu transplantācijas operācijas kopējo izmaksu novērtēšanai.

How does the FUE hair transplant method work?

Procedures laikā atsevišķas folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem, noņem vietējās anestēzijas laikā. Ekstrakcijas procedūrai izmanto mikroķirurģisko ekstrakcijas instrumentu, kura diametrs ir no 0,6 mm līdz 1,0 mm, lai noņemtu folikulas. Transplantācijas speciālists izmantojot specializētas mikrošķiedras adatas, pēc tam pārstāda folikulas vajadzīgajās vietās. Mūsu speciālisti ir eksperti matu sajaukšanā, ievietojot matus pareizajā leņķī un blīvumā, kas atbilst oriģinālajiem matiem un tāpēc tas atgādinās dabisku un naturālu matu tipu.

How long is the hair transplant procedure?

FUE matu transplantācija tiek veikta vienā sesijā. Pēc tās nepaliek acīmredzamas un tipiskas rētas, kuras paliek pēc ķirurģiskas operācijas. FUE procedūras ilgums var atšķirties, bet tas parasti ir atkarīgs no tā, cik daudz graftu ir nepieciešams pārstādīt. Pāris stundu laikā var pabeigt mazāku procedūru, kurā nepieciešams pārstādīt tikai aptuveni 500 graftus. Tomēr lielāka procedūra no apmēram 2500 līdz 3000 graftiem prasīs sesiju, kas ilgst vienu dienu. Matu pārstādīšanas procedūras laikā tiek veikta tikai lokālā anestēzija un pacients procedūras laikā sāpes nejūt. Šajā laikā pacients atrodas sēdus pozīcijā un ir iespējams skatīties televizoru, lietot telefonu, portatīvo datoru vai lasīt grāmatu.

How long does it take to recover from the procedure?

Hair transplantation with the FUE method does not require excision of the scalp. There are also no cuts on the back of the head and it leaves no scars. When individual follicles are removed, only small, puncture scars remain, which are practically invisible to the naked eye. After the procedure, there is no great pain and discomfort and the average recovery period is usually seven days. During these days, the transplanted hair should not be touched, as there is a risk of accidentally pulling it out. The first four days after the procedure should be especially careful.

How long do hair transplant results last?

Kad esat veicis FUE matu pārstādīšanu, rezultāti ir pastāvīgi un transplantētie mati ārā nekrīt. Sākotnējie pārstādītie mati parādīsies pēc dažām nedēļām pēc ārstēšanas. Ir nepieciešams laiks lai tie ieaugtu un sāktu veidot jaunu mata stiebru. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 līdz 4 mēnešiem pēc pārstādīšanas. Šajā laikā ir jābūt izaugušiem aptuveni 15% no visiem pārstādītajiem folikuliem. Pēc 6 mēnešiem aptuveni 55 līdz 60% un tikai pēc gada rezultāts ir uzskatāms par pilnīgu. Par ļoti labu rezultātu ir pieņemts uzskatīt, ja izaug 90 līdz 95% no visiem pārstādītajiem matiem. Tie augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Improve your quality of life and apply for a consultation with the hair transplant and treatment clinic Rubenhair specialists, who will provide comprehensive answers to your questions and determine the best course of treatment. 

Call tel. +371 267 777 76 or fill out the electronic form and we will contact you.

Get a free online consultation!

I agree to the processing of personal data terms and conditions.Get a consultation!

In the hair transplant clinic Rubenhair Latvia performs high-quality hair transplantation, eyebrow transplantation with the manual FUE scarless and sutureless method, as well as hair treatment procedures. In the hair transplant clinic Rubenhair Latvia, all services offered are certified, safe and recognized in the Republic of Latvia and the European Union. Services are provided by qualified and certified doctors as well as medical personnel with appropriate professional education and professional skills. Certified, modern devices and only tested and certified preparations are used for the procedures. Hair transplant clinic Rubenhair Latvia is a fully certified and licensed medical clinic in Latvia and the countries of the European Union and is registered in the Register of Medical Institutions of the Health Inspection of the Ministry of Health of the Republic of Latvia with registration number 010001474.

en_USEnglish